Pakiet Microsoft Office 2016

Jeżeli jesteś uczniem lub uczęszczasz na uczelnię wyższą, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo dostęp do niezbędnych aplikacji komputerowych ułatwia naukę. Nieważne, czy korzystasz z urządzenia przenośnego, czy komputera stacjonarnego znajdującego się w domu – w każdym z przypadków powinieneś zadbać o to, aby mieć na nich dostęp do pakietu Microsoft Office Home&Student z takimi programami, jak Word, PowerPoint czy Excel.


Jest to możliwe dzięki pakietom licencjom z unikalnym kluczem do aktywacji wybranego oprogramowania, dostępnym w asortymencie sklepu internetowego Software-Comp! Przekonaj się, jak krok po kroku nabyć jeden z naszych produktów oraz co otrzymasz po skorzystaniu z naszej oferty!

Jakie pakiety Microsoft Office sprzedajemy w sklepie Software-Comp oraz co zawierają?

Dbamy o to, abyś każdego dnia miał dostęp do najpotrzebniejszych aplikacji na swoim komputerze stacjonarnym lub laptopie. Właśnie dlatego proponujemy sprzedaż licencji wraz z kluczem do pakietów Microsoft Office Home&Student, Home&Business, Professional Plus – wszystkie w wersji z roku 2016. Każdy z nich zawiera komplet takich programów, jak:
- Word,
- Excel,
- PowerPoint,
- OneNote.


Są to aplikacje potrzebne do wykonywania podstawowych czynności na komputerze oraz umożliwiające tworzenie rozmaitych projektów, prac czy arkuszy kalkulacyjnych przez studentów czy pracowników biurowych. W wersji Home&Business znajdziesz również pocztę Outlook, natomiast w pakiecie Professional Plus – programy Publisher, Access oraz Skype for Business.

Oto, co otrzymasz po zakupie licencji do wybranego pakietu Microsoft Office z naszej oferty!

Oryginalna licencja z unikalnym kluczem do aktywacji, dowód zakupu i link do strony producenta to tylko kilka z korzyści, których możesz spodziewać się po dokonaniu zakupu w naszym sklepie. Wraz z produktami w wersji Student, Professional czy do użytku domowego, otrzymasz:
- klucz Microsoft Office,
- informację prawną o legalności oprogramowania,
- profesjonalne wsparcie techniczne naszych specjalistów.


Licencja do Microsoft Office zostanie wysłana na adres e-mail podany podczas składania zamówienia niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty. Jest ona bezterminowa i dotyczy jednego stanowiska komputerowego.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów