System Windows 11

W Software-Comp znajdziesz pakiety i oprogramowanie komputerowe dla użytkowników domowych, firm oraz specjalistów IT – zarówno Windows 11 Home, jak i 11 OEM. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci wybrać najlepszą wersję systemu operacyjnego dostosowanego do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej oferty naszych produktów.

Windows 11 OEM — szczegóły związane z oprogramowaniem

Dla producentów sprzętu komputerowego, Windows 11 OEM jest idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb i wymagań ich urządzeń. Jako specjalna wersja systemu operacyjnego Microsoft, dostarcza on wszystkich niezbędnych narzędzi i funkcji. Dzięki temu producenci sprzętu mogą zaoferować swoim Klientom najnowszy i najbardziej zaawansowany system operacyjny, zapewniając wysokiej jakości produkt, który jest w pełni zintegrowany z najnowszym oprogramowaniem.

Windows 11 Home i korzyści płynące z oprogramowania domowego

Zaprojektowany z myślą o domowych użytkownikach, Windows 11 Home to najnowsza propozycja od Microsoft. Ten system operacyjny oferuje szereg ulepszeń i nowych funkcji, które znacząco poprawiają codzienne korzystanie z komputera. Od odświeżonego menu Start, przez nowe funkcje wielozadaniowości, po intuicyjne i przyjazne środowisko pracy. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nowoczesnego i efektywnego systemu do użytku domowego. Użytkownicy mogą również korzystać z nowych aplikacji i narzędzi, które są dostępne wyłącznie w tej wersji systemu.

Warunkiem korzystania z pełnej funkcjonalności systemu od Microsoft jest potwierdzenie jego legalności. W tym celu należy wpisać unikalny kod, który pozwoli Ci aktywować system w zależności od posiadanej przez Ciebie dystrybucji. Jako sprawdzony sklep oferujemy oryginalne i dożywotnie licencje, które możesz aktywować przez Internet, co jest najszybszym sposobem potwierdzenia oryginalności systemu Windows 11 Home. Klucz aktywacyjny pozwoli Ci cieszyć się funkcjami charakterystycznymi dla tej dystrybucji, która skierowana jest do użytkowników domowych.

W ofercie mamy też licencje do dystrybucji dedykowanej profesjonalistom. Klucz do Windows 11 Professional ma wszystkie funkcje dostępne w wersji Domowej wraz z szeregiem dodatkowych narzędzi. Oznacza to, że po wpisaniu kodu, system będziesz mógł wykorzystać nie tylko do szkoły czy pracy, ale też do bardziej wymagających celów. Licencje do dystrybucji Home i Professional pochodzą od certyfikowanych dostawców i pozwalają aktywować system niezależnie od zainstalowanego języka czy wersji procesora (pasują do 32 i 64-bitowych CPU). Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów