System Windows 10

W Software Comp oferujemy dwa kluczowe warianty najpopularniejszych systemów operacyjnych — Microsoft Windows 10: wersję Pro i Home z licencją OEM. Każda z nich została zaprojektowana tak, aby sprostać różnym potrzebom i wymaganiom użytkowników, zapewniając jednocześnie niezawodność i wydajność, które są synonimami systemów operacyjnych Microsoft. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i skorzystania z pomocy naszych ekspertów w instalacji programów za pomocą klucza, jakim jest licencja OEM Windows 10.

Windows 10 Home — idealny dla użytkowników domowych

Jest doskonałym wyborem dla użytkowników domowych, oferując intuicyjny interfejs i łatwość użytkowania. Ten system operacyjny zawiera wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do codziennej pracy i rozrywki, takie jak przeglądarka internetowa Microsoft Edge, osobisty asystent głosowy Cortana oraz dostęp do Microsoft Store. Windows 10 Home zapewnia także solidne zabezpieczenia, w tym ochronę antywirusową i wbudowane narzędzia do ochrony prywatności.

Windows 10 Professional — dla zaawansowanych użytkowników i biznesu

Ten system operacyjny jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników i środowisk biznesowych, oferując dodatkowe funkcje w zakresie zarządzania i bezpieczeństwa. Pro z licencją OEM obejmuje wszystkie funkcje wersji Home oraz dodatkowe narzędzia, takie jak zdalny pulpit, BitLocker, grupowe zasady i wsparcie dla domen. System operacyjny w wariancie Pro jest idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw, które potrzebują zaawansowanych funkcji zarządzania urządzeniami i sieciami.

W naszym sklepie posiadamy licencje do zarówno nowszych, jak i starszych wersji systemu od Microsoft. Jeśli więc nie chcesz stracić jego oryginalności, na przykład po sformatowaniu dysku lub przypadkowej aktualizacji, to polecamy zakupić klucz do Windows 10 Home i Professional, który dopasujesz do posiadanej przez Ciebie dystrybucji. Licencje cyfrowe pozyskujemy od certyfikowanych dostawców i pozwalają aktywować system niezależnie od wybranego języka czy sposobu przetwarzania informacji przez procesor, dlatego każdy CD-Key pasuje do 32 i 64-bitowych CPU.

Dlaczego tak ważny jest oryginalny CD Key? Windows 10 Professional oraz Home różnią się od siebie poszczególnymi funkcjami, które można odblokować po wpisaniu kodu licencyjnego w odpowiednie pole. W efekcie będziesz mógł korzystać z funkcji i narzędzi charakterystycznych dla danej dystrybucji, co umożliwi użytkowanie systemu w celach domowych i komercyjnych. Po złożeniu zamówienia w ciągu 24 godzin otrzymasz od nas specjalny klucz, który pozwoli aktywować system do pełnej wersji. Mamy dobre ceny, więc warto się rozejrzeć!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów