Pakiety Microsoft Office dla komputerów MAC

Praca z biura czy z domu wymaga od nas zaopatrzenia się w zaufane i oryginalne oprogramowanie ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Jeżeli nadal go poszukujesz i chcesz, aby było w pełni legalne, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego. U nas zakupisz pakiet Microsoft Office na MacBooka składający się z takich aplikacji, jak MS Word, Excel, Power Point, OneNote czy Outlook – wszystko z legalną licencją, Informacją Prawną oraz fakturą VAT 23%. Zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu i wyboru jednego z dostępnych pakietów Microsoft dla Twojego urządzenia stacjonarnego lub przenośnego!

Pakiety Office Home and Business – wersje oprogramowania, które zakupisz w sklepie Software-Comp!

W ofercie sklepu Software-Comp znajdziesz szeroki wybór pakietów Microsoft Home i Business przeznaczonych zarówno dla użytkowników urządzeń domowych, jak i biurowych. W naszym asortymencie dostępne są oprogramowania MS z lat 2016, 2019 oraz 2021, zawierające pełen pakiet najpotrzebniejszych aplikacji. Office na Maca będzie odpowiedni zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak i przenośnych - np. laptopów czy tabletów. Po zakupie pakietu otrzymasz od nas drogą elektroniczną:
- oryginalny numer licencji do instalacji i aktywacji,
- fakturę VAT 23%,
- informację prawną o legalności produktu,
- instrukcję instalacji i aktywacji pakietu.

Jakie aplikacje znajdziesz w naszych pakietach MS Office?

W pakietach MS Office na MacBook znajdziesz najpotrzebniejsze aplikacje, dzięki którym będziesz mógł tworzyć prezentacje, arkusze kalkulacyjne czy tekstowe, a także odpowiadać na prywatną i biznesową korespondencję. Należą do nich m.in. MS Word, Excel, Power Point, a także OneNote i Outlook. Aplikacje występują w wersji z roku 2016, 2019 i 2021 w zależności od rodzaju zakupionego pakietu.

Problemy z zakupionym oprogramowaniem? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów!

W przypadku problemów z instalacją lub aktywacją Office na MacBook oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne naszych specjalistów. Zakupując produkty Microsoft z Software-Comp otrzymujesz gwarancję profesjonalnej pomocy w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z produktem.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów