FQC-08925

Nowy produkt

Stan magazynowy: 2 Szt.

Ostatnie egzemplarze!

Microsoft Windows 7 Professional PL SP1 32/64 bit - NOWA - 24H

109,00 zł

MICROSOFT WINDOWS 7 Professional PL 32/64 bitowy

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Więcej informacji

Oryginalny NOWY Produkt Najwyższej Jakości.

Zapewniamy Profesjonalne wsparcie.

Gwarantujemy poprawą aktywację systemu.

Pochodzi od Certyfikowanych Dostawców.

Informacje o Licencji

 • Oryginalny Klucz Licencji - wysyłka drogą elektroniczną.
 • PRZEZNACZENIE: Dla Firmy i dla Domu
 • LICENCJA: Dożywotnia na jeden komputer
 • WAŻNE !!!   Możliwość przeniesienia licencji OEM na inny komputer, nie częściej jak co 90 dni.
 • POLSKA wersja językowa: Multilanguage
 • Aktywacja odbywa się przez Internet na serwerach Microsoft.

Po zakupie klient otrzymuje:

 • Oryginalny NOWY Klucz licencyjny
 • Fakturę VAT 23%
 • Link do pobrania oprogramowania Windows 7 Professional PL SP1 32 lub 64 bit
 • Profesjonalne wsparcie techniczne.

Windows 7 Professional to:

 • Najbardziej popularny system operacyjny.
 • Sprawdzona i stabilna wersja systemu Windows.
 • Najłatwiejszy system w obsłudze nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Komputer najprostszy w obsłudze z WINDOWS 7 Professional PL :

System Windows 7 jest prosty w obsłudze, szybki i ciekawy. Skuteczne metody wyszukiwania plików i zarządzania nimi, takie jak listy szybkiego dostępu i ulepszone podglądy na pasku zadań, przyspieszają pracę użytkownika. Wysoka i niezawodna wydajność gwarantuje, że komputer działa dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Takie funkcje, jak: Windows Media Center i Windows Touch udostępniają nowe możliwości. Poznaj system Windows 7 i sprawdź, w jaki sposób może on uprościć niemal wszystkie aspekty pracy z komputerem.

Uproszczenie codziennych zadań:

Wykonywanie codziennych zadań w systemie Windows 7 jest prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki funkcji grupy domowej można w prosty sposób udostępniać muzykę, dokumenty, drukarki i wszystkie inne elementy pozostałym komputerom domowym z systemem Windows 7. Funkcja Wyszukiwanie systemu Windows uwalnia od konieczności żmudnego ręcznego przeszukiwania wielu folderów w poszukiwaniu danych. Ulepszone podglądy paska zadań zapewniają doskonałą widoczność otwartych okien, a listy szybkiego dostępu umożliwiają wyświetlanie niedawno używanych plików za pomocą jednego kliknięcia.

Działanie zgodne z potrzebami użytkownika:

Nieważne, ile sprytnych sztuczek może wykonać Twój komputer, jeśli nie działa tak płynnie, jak tego oczekujesz. Dlatego zaprojektowaliśmy system Windows 7 w taki sposób, aby ułatwiał szybsze wprowadzanie w stan uśpienia i wznawianie komputera. System Windows 7 obsługuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sprzętu komputerowego, na przykład architekturę 64-bitową i procesory wielordzeniowe, a usprawnione korzystanie z pamięci ułatwia pełne wykorzystanie potencjału używanego sprzętu.

Nowe możliwości:

Prostszy i szybszy komputer powinien też oferować nowe funkcje. Na przykład: można łączyć się z sieciami — w domu, pracy czy kawiarni — za pomocą kilku kliknięć, a technologia Windows Touch (w połączeniu z odpowiednim sprzętem) pozwala przeglądać pliki, pracować ze zdjęciami, a nawet „malować” za pomocą palców.

Najlepsza rozrywka na Twoim komputerze

System Windows 7 Prof. sprawia, że tworzenie sieci domowej i udostępnianie w niej ulubionych zdjęć, filmów i muzyki jest wyjątkowo proste. Umożliwia nawet oglądanie, wstrzymywanie i nagrywanie telewizji. System Windows 7 Prof. zapewnia najwyższej klasy cyfrową rozrywkę.

Najłatwiejszy system Windows w użyciu:

Uprość korzystanie z komputera za pomocą nowych funkcji nawigacyjnych — Aero Shake, list szybkiego dostępu oraz przyciągania.System Windows można dostosować w taki sposób, aby wyglądał i działał zgodnie z oczekiwaniami użytkownika, zmieniając w tym celu kompozycje i programy paska zadań.

Konfigurowanie sieci domowej oraz podłączanie drukarek i innych urządzeń jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.System Windows 7 Prof. obsługuje najnowsze urządzenia i oprogramowanie.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: