Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Corel CorelDRAW Essentials 2021 Corel Draw PL Dożywotnia Licencja

499,00 zł

Corel CorelDRAW Essentials 2021 PL Dożywotnia Licencja

Szybkie płatności
Szybkie płatności

Więcej informacji

Corel CorelDRAW Essentials 2021 PL Dożywotnia Licencja

1. Licencja w Postaci elektronicznej przesyłana drogą email.

2. Licencja Dożywotnia na 1 stanowisko komputerowe.

3. Polska Wersja Językowa

Corel CorelDraw Essentials 2021

ZAWARTOŚĆ PAKIETU DRAW ESSENTIALS 2021

Dzięki narzędziom niezbędnym do tworzenia materiałów bazujących na grafice wektorowej i mapach bitowych pakiet CorelDRAW Essentials spełni Twoje potrzeby w zakresie codziennego projektowania graficznego.

CorelDRAW Essentials

Poznaj narzędzia do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron, które przydadzą Ci się na początku przygody z projektowaniem, ale pomogą też potem.

Corel PHOTO-PAINT Essentials

Udoskonalaj ulubione zdjęcia dzięki przydatnym i łatwym w obsłudze narzędziom do edycji.

NAJWAŻNIEJSZE MOŻLIWOŚCI

Grafika wektorowa

Przekształcaj podstawowe linie i kształty w prace graficzne. Uzyskuj różne krzywe dzięki wszechstronnym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania.

Edycja zdjęć

Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki narzędziom do edycji zdjęć programu Corel PHOTO-PAINT™ Essentials, którego działanie bazuje na warstwach

Układ stron

Twórz układy zaproszeń, kolaży, dokumentów wielostronicowych i nie tylko. Używaj linijek, siatek i prowadnic ułatwiających uporządkowanie obiektów i ich precyzyjne rozmieszczenie

Typografia

Dodawaj elementy typograficzne do każdego projektu dzięki łatwym w użyciu narzędziom tekstowym. Dobieraj efekty tekstowe, aby dodać finalnemu projektowi atrakcyjności.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO

Pakiet CorelDRAW Essentials 2021 należy do rodziny zaawansowanych produktów do projektowania graficznego. Aby lepiej panować nad procesem twórczym i uzyskać dodatkowe materiały bez opłat licencyjnych, takie jak profesjonalnie zaprojektowane szablony, wybierz pakiet CorelDRAW Standard 2021. Aby korzystać z szerokich możliwości projektowania ilustracji wektorowych i układów stron, edycji zdjęć, opracowywania typografii, wspólnej pracy oraz profesjonalnego przygotowywania projektów do druku, wybierz pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021.

Projektuj i układaj swoje kreatywne projekty w przyjaznym dla użytkownika środowisku, które nie rozbija banku.

Zmień swoją pasję w przyciągającą wzrok grafikę z większą kreatywną kontrolą niż w przypadku aplikacji do projektowania jednym kliknięciem.

Zwiększ swoją pewność siebie podczas projektowania, korzystając z wygodnego okna dokowanego Wskazówki, które uczy, jak używać narzędzi podczas ich wybierania.

Łatwe w użyciu kreatywne narzędzia

Jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu graficznym, to bogate w wartość oprogramowanie do tworzenia ilustracji wektorowych jest Twoją odpowiedzią na tworzenie plakatów, kart okolicznościowych, kart okolicznościowych, kalendarzy i nie tylko, szybko i z całkowitą pewnością.

Wymagania sprzętowe dla systemu Windows

  • System: Windows 10* (64-bitowy) z najnowszymi aktualizacjami
  • Procesor: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
  • Dysk: 2,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne
  • Urządzenie wskazujące: Ekran wielodotykowy, mysz lub tablet
  • Rozdzielczość ekranu: 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
  • Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.

1 inny produkt w tej samej kategorii: