Programy graficzne CorelDRAW

Zajmujesz się projektowaniem wizualnym na urządzeniach komputerowych? A może pragniesz rozpocząć swoją przygodę i rozwinąć się w tej dziedzinie? Pierwszym krokiem, który warto podjąć jeszcze przed zakupem specjalistycznego kursu jest zaopatrzenie się w profesjonalny program graficzny. W naszym sklepie internetowym dajemy Ci możliwość nabycia licencji do CorelDRAW 2021 Essentials i Standard służących do wykonywania ilustracji wektorowych, edytowania zdjęć, a także dodawania elementów typograficznych do projektów.


Programy graficzne dostępne w ofercie Software-Comp to zaawansowane produkty zarówno dla zawodowców w dziedzinie projektowania wektorowego, jak i osób początkujących. Zachęcamy zarówno do zakupu podstawowej wersji CorelDRAW – Standard – jak i nabycia bardziej zaawansowanego wariantu z większymi możliwościami i dodatkowymi opcjami.


Kupując w naszym sklepie otrzymujesz dożywotnią licencję elektroniczną na adres e-mail z produktem w polskiej wersji językowej. W przypadku problemów z instalacją lub innych wątpliwości związanych z uruchomieniem programu graficznego CorelDRAW nasi specjaliści oferują swoją profesjonalną pomoc.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów